Uputstvo za korišćenje novog sistema za prijave na festival

Želimo da vas uputimo u korišćenje našeg novog sistema za prijave na festival. Sistem funkcioniše kao klasičan web shop, gde možete izabrati termin za koji želite da se prijavite kao i mesto u jednoj od 3 zone (A, B, C), dodati ga u korpu, i nastaviti na plaćanje. U nastavku vam dajemo detaljna uputstva za korišćenje.

1. Izaberite termin na stranici "Prijave", nakon toga izaberite jednu od 3 zone - A, B ili C i kliknite na dugme "Dodaj u korpu".

2. Korpu možete pregledati klikom na dugme "Korpa" u gornjem desnom uglu a zatim "Idi u korpu". Tu ćete videti pregled vaše rezervacije, i možete dodati još mesta ako želite. Ako ste zadovoljni sa vašim izborom, kliknite na dugme "Nastavi ka plaćanju".

3. Nakon unosa podataka, potvrdite da se slažete sa uslovima korišćenja i opštim pravilima festivala i kliknite na dugme "Poruči".

4. Nakon poručivanja bićete automatski preusmereni na stranicu za plaćanje. Na stranici za plaćanje, unesite broj kartice i druge potrebne informacije, kako biste izvršili plaćanje.

5. Ukoliko želite da platite na rate, ova mogućnost će se pojaviti kada unesete broj kartice, i samo ako je iznos veći od 30.000 rsd. Prilikom plaćanja na rate možete da izaberete da platite na 2 ili 3 mesečne rate, ukoliko ovo polje ostavite prazno, iznos će Vam biti naplaćen u celosti. Važno je napomenuti da ova mogućnost važi samo za Visa, MasterCard i American Express kartice, a plaćanje na rate ne važi za DinaCard.

6. Kada ste uneli sve potrebne informacije za plaćanje, kliknite na dugme "Plati". Nakon uspešnog plaćanja, bićete preusmereni na stranicu za popunjavanje Google forme. Ovde ćete uneti informacije o Vašem brendu koje su nama potrebne radi što bolje organizacije festivala.

To je sve! Vaša prijava je završena. Nadamo se da će vam ovaj sistem za prijave biti lak za korišćenje i da ćete uživati na našem festivalu. Ako imate bilo kakvih pitanja ili nedoumica, slobodno nas kontaktirajte putem mail adrese [email protected].

Komuna footer logo
Ostavite svoju mejl adresu! Poslaćemo vam najave događaja, neophodne informacije za prodavce i sva važna obaveštenja da budete u toku sa dešavanjima u Komuni.
visa logo
mastercard logo