Najčešće postavljena pitanja

Za sva pitanja nas možete kontaktirati putem emejla: [email protected] - na mejlove koji su poslati u petak nakon 16:00, biće odgovoreno u ponedeljak.

Radno vreme festivala se menja za svaki festival – informacije za naredno izdanje možete pronaći na našoj instagram stranici.

mapa komuna marketa

Da, obavezno je da popunite google formu kako bi Vaša prijava bila prihvaćena i kako bismo imali kompletan spisak izlagača.

Ulazak na parking je obezbeđen za sve izlagače kako bi obavili istovar robe. Ukoliko ima slobodnih parking mesta, mogu ostaviti auto na parkingu uz uslov da su pre toga poslali registarske tablice prilikom prijave. Ukoliko nema slobodnih parking mesta, možete parkirati na obližnjem javnom parkingu, subotom se naplaćuje parking a u nedelju je parking besplatan.

Ako imate nešto što mislite da bi bilo zanimljivo za posetioce našeg festivala, slobodno nam se obratite putem mejla, opišite koncept saradnje u kratkim crtama (kako ste Vi to zamislili i šta predlažete). Mi ćemo Vam odgovoriti u najkraćem mogućem roku. Mejl za kontakt: [email protected]

Sve prijave idu isključivo putem novog sajta https://marketing.komunamarket.rs/

Nakon checkout-a bićete preusmereni na stranicu za online plaćanje karticom, plaćanje se vrši isključivo online i to odmah nakon prijave.

Nije potrebno nikakvo dodatno odobrenje - ukoliko prođete checkout i uspešno izvršite kupovinu kotizacije na našem, Vaša prijava je automatski prihvaćena. Potrebno je samo da popunite i Google formu nakon čega je Vaša prijava kompletna.

Cena tezgi je formirana u zavisnosti od zone u kojoj se nalazi. Cena se odnosi na oba dana festivala i u cenu je uključena tezga, rasveta, strujni priključak pored tezge i brending.

Ne, tezgu je moguće uzeti isključivo za oba dana festivala.

Ukoliko Vam je stigao mejl sa potvrdom porudžbine, i ukoliko ste popunili google formu, onda je sve uredu sa Vašom prijavom i nema razloga za brigu.

Ukoliko Vam nije stigao mejl, treba da proverite odeljak „promotions“ i spam folder na mejlu.

Ukoliko niste popunili google formu – uradite to sada, link imate u mejlu sa potvrdom porudžbine.

Ukoliko možete da dodate „proizvod“ u korpu, onda je mesto za koje ste zainteresovani dostupno.

Sve informacije ćete dobiti u zajedničkom mejlu koji šaljemo svim izlagačima zajedno.

Mejl će biti poslat najkasnije u četvrtak, pred održavanje festivala, trudimo se da to bude i ranije.

Informacije koje dobijaju u mejlu:

• Potvrda da se festival održava
  • Radno vreme
  • Datum
  • Lokacija festivala i lokacija parkinga
  • Raspored izlagača i mapu tezgi za predstojeći festival
  • Savete za izlaganje i poboljšanje prodaje na marketu

Da, svi izlagači imaju obezbeđen strujni priključak i rasvetu na samoj tezgi.

Bazar se uvek održava prema planiranom rasporedu, osim ukoliko zaključimo da usled vremenskih prilika ili nekih drugih nepredviđenih situacija nije moguće održavanje bazara na nivou na koji ste kao posetioci ili izlagači već navikli, u tom slučaju bazar će biti pomeren ili otkazan a o tome ćemo Vas blagovremeno obavestiti putem mejla.

Komuna footer logo
Ostavite svoju mejl adresu! Poslaćemo vam najave događaja, neophodne informacije za prodavce i sva važna obaveštenja da budete u toku sa dešavanjima u Komuni.
visa logo
mastercard logo